GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Sokol Bežigrad

Naziv: ŠD Sokol Bežigrad
Naslov: Trg 9. maja 1
Davčna št.: 69116601
Matična št.: 5134994000
E-pošta: info@sokolbezigrad.si
Telefon: 064266050
Predsednik: BEŽIGRAD ŠD SOKOL
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 101



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Knafelc Matias
PRIMON LOVRO
Smolovskii Artur
SMREKAR VOSKOBOJNIK VITO

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Antončič Maks
Bogdan Nikola
PETRENKO TIMOFEY
Sternad Lovro
Sušnik Tadej
Vidmar Mik

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Bračič Žiga
Hribar Nejc
Kofol Tristan
Kolar Anže
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž
Pravst Oskar

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Furlan Matic

Moška športna gimnastika - Kadeti

Obal Julij Jan

Moška športna gimnastika - Mladinci

Bodlaj Luka
Grašič Tilen
Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Melkič Sitar Jakob
Tenev Filip
Wagner Nejc
Zevnik Igor

Moška športna gimnastika - Člani

Klavora Rok
Mahkovic Žan
PAVLICA JURE
Terbovšek Luka
Vrbec Jure

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Kosorić Lava
Kosorić Lava
Marc Katarina
Marc Katarina
Ogorevc Maruša
Ogorevc Maruša

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

GABERŠČIK MIŠA
GABERŠČIK MIŠA
Luganova Mishel
Luganova Mishel
Mihovilović Sara
Mihovilović Sara

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

MIHELIČ SYED ZOJA
Paškulin Alja

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Buda Manca
Buda Manca
ČERNE TJAŠA
ČERNE TJAŠA
Jernejčič Naia
Marinko Lara
Marinko Lara
Meh Zala
Mihelič Metka
Piber Neja
Rupnik Jerca
WINKLER VENGUST IVANA
Zajc Tinkara

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Chilima Budišin Ema Satya
FURLAN MAJA
FURLAN MAJA
Guštin Maja Franka
Lipnik Tajda
Meh Lara
Mešić Lejla
Mrak Eva
Papa Maja
Papa Maja
Perme Zala
Šircelj Neža Tereza

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Drobne Ela
Mihelič Kristina
Mitrović Lara
Pungerčič Nika

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Butala Anja
Hartman Niki Sara
Peršič Zala
Pogačar Daša
Protić Nina
Repovš Lina
Repovš Taja
Tepina Luna

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Bodlaj Liza
Dobrič Tara
Kulenovič Tarin
Piškur Jona
Sršen Soča
Umek Polona
Winkler Anja
Zalar Urša

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Furlan Matic
Kolar Anže
Petrenko Andrei

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Kosorić Lava
Kosorić Lava
Marc Katarina
Marc Katarina
Ogorevc Maruša
Ogorevc Maruša

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Bogdan Nikola
Knafelc Matias
PETRENKO TIMOFEY
PRIMON LOVRO
Smolovskii Artur
SMREKAR VOSKOBOJNIK VITO
Sternad Lovro
Sušnik Tadej
Vidmar Mik

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

ČERNE TJAŠA
ČERNE TJAŠA
Dobrič Tara
GABERŠČIK MIŠA
GABERŠČIK MIŠA
Guštin Maja Franka
Jernejčič Naia
Lipnik Tajda
Luganova Mishel
Luganova Mishel
Marinko Lara
Marinko Lara
Meh Zala
Mešić Lejla
MIHELIČ SYED ZOJA
Mihovilović Sara
Mihovilović Sara
Mrak Eva
Repovš Lina
Rupnik Jerca
Winkler Anja
Zajc Tinkara

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Bračič Žiga
Hribar Nejc
Kofol Tristan
Kolar Anže
Obal Julij Jan
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž
Pravst Oskar

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Buda Manca
Buda Manca
Butala Anja
Chilima Budišin Ema Satya
Drobne Ela
FURLAN MAJA
FURLAN MAJA
Hartman Niki Sara
Meh Lara
Mihelič Metka
Mitrović Lara
Paškulin Alja
Perme Zala
Peršič Zala
Piber Neja
Pogačar Daša
Repovš Taja
Tepina Luna
WINKLER VENGUST IVANA

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Bodlaj Luka
Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Tenev Filip
Wagner Nejc

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Bodlaj Liza
Kulenovič Tarin
Mihelič Kristina
Papa Maja
Papa Maja
Piškur Jona
Protić Nina
Pungerčič Nika
Sršen Soča
Šircelj Neža Tereza
Umek Polona

Akrobatika - Člani (AKR)

Grašič Tilen
Kranjec Matej
Pregelj Matej
Uršič Jaka
Zorec Jaka

Akrobatika - Članice (AKR)

Ban Pia
Jakofčič Neža
PRIVŠEK LIZA
PRIVŠEK ZALA
Skubic Sabina
Skubic Sabina
Šturm Ajda
Vrbec Urša
Vrbec Urša
Zalar Urša


Prihajajoči dogodki
17.9.2020
Osijek, Hrvaška
Platinum Cup Osijek 2020 več >
26.9.2020
Ukrainian International Cup Kijev 2020 Kijev, Ukrajina
Ukrainian International Cup Kijev 2020 več >
26.9.2020
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 Športni center Triglav, Vodovodna 25, Ljubljana
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 več >
1.10.2020
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 Szombathely, Madžarska
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Športna Loterija Slovenije


Incertus d.o.o.


MERKUR trgovina, d.o.o.


Elektronsko pismo Pošte Slovenije d.o.o.


STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport