GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Center Maribor

Naziv: ŠD Center Maribor
Naslov: Mladinska 12 a
Davčna št.: 42143063
Matična št.: 5093309000
E-pošta: sd.center.maribor@gmail.com
Telefon: 02/ 252 47 86
Predsednik: dr. Marinšek Miha
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 69



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Britvič Rok
Derlić Alan
Hojs Rakić Vasja
Kek Matic
Kogler Rok
Paušič Samo
Pušnik Tai
Unuk Jan

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Kreft Žan Luka
Lukačič Vid
Simić Ajan

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Britvič Luka
Emeršič Jan
Gumze-Prinzhorn Julijan
Kavnik Filip
Kegl Niki
Planinšek Mattia
Rakovič Boštjan
Robič Tine
Türk Vid
Unuk Gal

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Debevc Damiš Luka
Horvat Jurij
Kondrič Maj
Lukačič Nik
Sobotič Patrik
Vadnjal Andraž

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Jovanovski Matej
Štros Tin
Weingerl Luka

Moška športna gimnastika - Kadeti

Jovanovski Matej
Kondrič Maj
Štros Tin
Weingerl Luka

Moška športna gimnastika - Mladinci

Leskovar Mai
Rakovič Gregor

Moška športna gimnastika - Člani

Boshnjak Dino
Jug Sven
Weingerl Jure

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Koren Lia
Kostov Hana
Košutar Sidique Victoria
Skok Sofia
Zver Laura

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Bedenik Larisa
Bitić Alina
Hojs Rakić Arya
Kavnik Lara
Paušič Hana
Petelinšek Zala
Škrubej Hana

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Jurkovič Živa
Kos Ana
Serhach Yelizaveta

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Bajec Neža
Belec Analina Emily
Reich Vita
Zorko Laura

Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)

Černoga Šlehta Anina

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

Bedenik Zala
Breznik Eva
King Sara
Reich Neli

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Britvič Rok
Derlić Alan
Hojs Rakić Vasja
Kek Matic
Kogler Rok
Paušič Samo
Pušnik Tai
Simić Ajan
Unuk Jan

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Bitić Alina
Koren Lia
Kostov Hana
Košutar Sidique Victoria
Petelinšek Zala
Skok Sofia
Škrubej Hana
Zver Laura

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Britvič Luka
Emeršič Jan
Gumze-Prinzhorn Julijan
Kavnik Filip
Kegl Niki
Kreft Žan Luka
Lukačič Vid
Planinšek Mattia
Rakovič Boštjan
Robič Tine
Türk Vid
Unuk Gal

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Bedenik Larisa
Hojs Rakić Arya
Jurkovič Živa
Kavnik Lara
Kos Ana
Paušič Hana
Serhach Yelizaveta

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Debevc Damiš Luka
Horvat Jurij
Kondrič Maj
Lukačič Nik
Sobotič Patrik
Vadnjal Andraž

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bajec Neža
Belec Analina Emily
Černoga Šlehta Anina
Reich Vita
Zorko Laura

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Jovanovski Matej
Rakovič Gregor
Štros Tin
Weingerl Luka

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Bedenik Zala
Reich Neli

Akrobatika - Člani (AKR)

Boshnjak Dino
Jug Sven
Leskovar Mai
Weingerl Jure

Akrobatika - Članice (AKR)

Breznik Eva
King Sara


Prihajajoči dogodki
17.9.2020
Osijek, Hrvaška
Platinum Cup Osijek 2020 več >
26.9.2020
Ukrainian International Cup Kijev 2020 Kijev, Ukrajina
Ukrainian International Cup Kijev 2020 več >
26.9.2020
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 Športni center Triglav, Vodovodna 25, Ljubljana
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 več >
1.10.2020
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 Szombathely, Madžarska
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Športna Loterija Slovenije


Incertus d.o.o.


MERKUR trgovina, d.o.o.


Elektronsko pismo Pošte Slovenije d.o.o.


STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport