GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Moste

Naziv: ŠD Moste
Naslov: Proletarska 3
Matična št.: 5010306000
E-pošta: info@sd-moste.org
Telefon: 01/542 20 80
Predsednik: Raguž Radoslav
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 148



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Aškerc Sergej
Bricelj Erazem
Jakše Maj
VRATARIČ VID
Žaže Lovro

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Bricelj Lan
Kogoj Tin Ernest
Petan Tim
POVŠE Filip
Totter Erik
TUBIN Aleksander
Vratarič Klemen

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Ambrožič Luka
Gospodarič Gorazd

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Čučkin Klara
Đurić Lorelai
Kolarič Anja
Primožič Brina

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Dobrecović Mohar Elisa
Dukič Peterlin Malu
Kukec Iza
Mikulandra Mia
Sovinc Anja
Videtič Hana

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Ambrožič Sara
Ćehić Elma
Hudeček Alja
Pleterski Nika
Ronchi Ela
Sluga Erin
Tomplak Maša
Zrimšek Kaja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Ambrožič Manca
Avguštinčič Anaja
Duralija Klara
Kunaver Ratej Ajda
Kunaver Ratej Brina
Kunaver Ratej Živa
Luketa Topličanec Minja
Poznik Brina
Seferaj Hana
Šterbenc Ajda
Vocovnik Maša
Vrdelja Larisa Zala

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Andrejek Ana
Mikeln Ema

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Mikeln Liza
Mislej Ana
Žižek Teja

Ritmična gimnastika - Mlajše deklice

Babarović Iva
Balažic Ema Trina
Balažic Kim
Cvetković Maja
Čadež Nika
Čampa Eva
Dobričič Inja
Hvala Zoja
Kaluža Ema
Krašovec Mila
Lavrenčič Lara
Matelič Aša
Matkovič Kristina
Mihalj Vita
Petrovčič Enya
Vajda Eva

Ritmična gimnastika - Deklice

Dečko Kronegger Lucija
Dizdarević Ema
Grabrijan Iva
Kolar Ela
Konček Vida

Ritmična gimnastika - Kadetinje

Blagojevič Nika
Gregorič Luna
Lebar Lana Leyla
Matkovič Klara
Mihalec Minea
Mihalj Tia
Nemeš Inka
Todorovska Jana
Vajda Anja
Vojin Lana
Žgur Maša

Ritmična gimnastika - Mladinke

Agič Špela
Biščan Lara
Gregl Anja
Gužvič Anastasia
Kastelic Tisa
Lavriša Živa
Tomšič Danaja

Ritmična gimnastika - Članice

Bernat Maja
Bernat Nina
Cencen Veronika
Dizdarević Sarah
Grbec Neja
Ivančič Zoja Marija
Kopač Dora
Kragulj Ana
Kragulj Sara
Krašovec Brigita
Nemeš Lara
Plevel Neja
Rogič Pia
Skočir Laura
Tušar Maruša
Vidmar Nina
Villca Šeme Tamia Dulce
Zorec Iza

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Furlan Oton
Intihar Bor
Intihar Gaj
Klopčič Matej
Levstek David

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Bricelj Erazem
Jakše Maj
Kezmič Teodor

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Čučkin Klara
Đurić Lorelai
Kolarič Anja
Primožič Brina

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Aškerc Sergej
Bricelj Lan
Čačovič Maj
Jakše Tjan
Kogoj Tin Ernest
Petan Tim
Pohole Malis Martin
Pohole Malis Tilen
POVŠE Filip
Totter Erik
TUBIN Aleksander
Vratarič Klemen
VRATARIČ VID
ZRIMŠEK Anže
ZRIMŠEK Žiga
Žaže Lovro

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Ambrožič Manca
Ambrožič Sara
Ćehić Elma
Dobrecović Mohar Elisa
Dukič Peterlin Malu
Duralija Klara
Džambič Eldina
Hočevar Eva
Kukec Iza
Kunaver Ratej Ajda
Kunaver Ratej Živa
Mikulandra Mia
Ronchi Ela
Sluga Erin
Sovinc Anja
Šavija Mila
Šterbenc Ajda
Tomplak Maja
Videtič Hana
Vocovnik Maša
Vrdelja Larisa Zala

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Ambrožič Luka
Gospodarič Gorazd
SHTERLYAYEV Oleksandr
ŠUPUKOVIĆ AMEL
Vrhovnik Vid
Zajec Urh
Završan Luka

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Ajkič Lina
Andrejek Ana
Avguštinčič Anaja
Farič Lucija
Hudeček Alja
Kunaver Ratej Brina
Kustec Marta
Luketa Topličanec Minja
Mikeln Ema
Pleterski Nika
Poznik Brina
Seferaj Hana
Tomplak Maša
Zrimšek Kaja

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Krivec Matej

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Mikeln Liza
Mislej Ana
Žižek Teja

Gimnastika za vse - Člani (M)

Eberl Borut
Horvat Jan

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Balent Nina
Glinšek Patricija
Grmek Ajda
Lipovšek Tjaša
Rabič Tina

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Bricelj Erazem
Jakše Maj
Kezmič Teodor
Levstek David

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Čučkin Klara
Đurić Lorelai
Kolarič Anja
Primožič Brina

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Aškerc Sergej
Bricelj Lan
Čačovič Maj
Jakše Tjan
Kogoj Tin Ernest
Petan Tim
Pohole Malis Martin
Pohole Malis Tilen
POVŠE Filip
Totter Erik
TUBIN Aleksander
Vratarič Klemen
VRATARIČ VID
ZRIMŠEK Anže
ZRIMŠEK Žiga
Žaže Lovro

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Ambrožič Manca
Ambrožič Sara
Ćehić Elma
Dobrecović Mohar Elisa
Dukič Peterlin Malu
Duralija Klara
Džambič Eldina
Hočevar Eva
Kukec Iza
Kunaver Ratej Ajda
Kunaver Ratej Živa
Mikulandra Mia
Ronchi Ela
Sluga Erin
Sovinc Anja
Šavija Mila
Šterbenc Ajda
Tomplak Maja
Videtič Hana
Vocovnik Maša
Vrdelja Larisa Zala

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Ambrožič Luka
Furlan Oton
Gospodarič Gorazd
Intihar Bor
Intihar Gaj
Klopčič Matej
SHTERLYAYEV Oleksandr
ŠUPUKOVIĆ AMEL
Vrhovnik Vid
Zajec Urh
Završan Luka

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Ajkič Lina
Andrejek Ana
Avguštinčič Anaja
Farič Lucija
Hudeček Alja
Kunaver Ratej Brina
Kustec Marta
Luketa Topličanec Minja
Mikeln Ema
Pleterski Nika
Poznik Brina
Seferaj Hana
Tomplak Maša
Zrimšek Kaja

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Krivec Matej
Novljan Anej

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Mikeln Liza
Mislej Ana
Žižek Teja

Akrobatika - Člani (AKR)

Bricelj Andraž
Eberl Borut
Horvat Jan

Akrobatika - Članice (AKR)

Balent Nina
Glinšek Patricija
Grmek Ajda
Lipovšek Tjaša
Rabič Tina


Prihajajoči dogodki
4.4.2020
Zelena Jama OPEN 2020 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29
Zelena Jama OPEN 2020 več >
4.4.2020
OP Bežigrada v skokih z MPP 2020 Športni center Triglav, Vodovodna 25, Ljubljana
OP Bežigrada v skokih z MPP 2020 več >
4.4.2020
3. tekma za Pokal Slovenije 2020 v skokih z MPP Športni center Triglav, Vodovodna 25, Ljubljana
3. tekma za Pokal Slovenije 2020 v skokih z MPP več >
5.4.2020
Pokal Zelene Jame 2020 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29
Pokal Zelene Jame 2020 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Športna Loterija Slovenije


Incertus d.o.o.


MERKUR trgovina, d.o.o.


Elektronsko pismo Pošte Slovenije d.o.o.


STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport