GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Studenci

Naziv: ŠD Studenci
Naslov: Na Poljanah 20
Matična št.: 5124719000
E-pošta: info@sd-studenci.com
Telefon: 02/420 31 72
Predsednik: Majer Darko
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 76



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Grobelnik Marek
Šimenc Rene
Vinkovič Tadej

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Fajhter Predan Ian
Geršak Žan
Vuković Stanko

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Greifoner Kali
Mastnak Zala
Mladenović Iva
Reisman Lora
Smole Alina
Šajn Julija
Švetak Gaja

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Badoko Šimek Isabelle
Bordon Vivien
Majer Brina
Obrulj Maša
Regoršek Pia
Tacer Dana

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Ačko Melanie
Kociper Eva
Mesarek Adrović Chantal
Midlil Lara
Pal Jug Leila
Šprem Brina
Štamulak Lana
Šušteršič Mia
Vargazon Vanesa

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Franc Lina
Jevđenić Taša
Krajnc Neja
Polc Tinkara
Sobočan Neža

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Arnečič Ana
Caf Nuša
Gostenčnik Cora
Jaha Arvisa
Lorber Stella
Prišić Bojana

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Bordon Naomi
Hrženjak Taja
Kesič Gmeiner Eva
Kirbus Luana
Kljajič Eva
Mlakar Pia
Onič Neja
Skerbiš Maša
Šumak Živa

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Jevđenić Taja
Matuš Tjaša
Mlakar Mia
Vide Anja
Zalezina Maruša

Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja

Kleva Tihana
Sajko Iza
Šabanović Laila

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Ilić Lana
Kmetec Nija
Sterger Nuša
Štampfer Iva

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Kraševec Klara
Sedonja Toja

Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)

Šemen Sara
Štampfer Tara
Zagradišnik Lara

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

Foster Vita
Horvat Carmen
Jug Patricija
Mlakar Sergeja

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Grobelnik Marek
Vinkovič Tadej

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Badoko Šimek Isabelle
Bordon Vivien
Greifoner Kali
Jevđenić Taša
Krajnc Neja
Majer Brina
Mastnak Zala
Mladenović Iva
Obrulj Maša
Polc Tinkara
Regoršek Pia
Reisman Lora
Smole Alina
Švetak Gaja
Tacer Dana

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Fajhter Predan Ian
Geršak Žan
Šimenc Rene
Vuković Stanko

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Ačko Melanie
Arnečič Ana
Franc Lina
Gostenčnik Cora
Ilić Lana
Jaha Arvisa
Kmetec Nija
Kociper Eva
Lorber Stella
Mesarek Adrović Chantal
Midlil Lara
Mlakar Pia
Pal Jug Leila
Sobočan Neža
Sterger Nuša
Šprem Brina
Štampfer Iva
Štamulak Lana
Šušteršič Mia
Vargazon Vanesa

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bordon Naomi
Caf Nuša
Jevđenić Taja
Kesič Gmeiner Eva
Kljajič Eva
Kraševec Klara
Matuš Tjaša
Mlakar Mia
Onič Neja
Prišić Bojana
Sajko Iza
Sedonja Toja
Skerbiš Maša
Šabanović Laila
Šemen Sara
Štampfer Tara
Vide Anja
Zagradišnik Lara
Zalezina Maruša

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Hrženjak Taja
Kirbus Luana
Kleva Tihana
Mlakar Sergeja
Šumak Živa

Akrobatika - Članice (AKR)

Foster Vita
Horvat Carmen
Jug Patricija


Prihajajoči dogodki
17.9.2020
Osijek, Hrvaška
Platinum Cup Osijek 2020 več >
26.9.2020
Ukrainian International Cup Kijev 2020 Kijev, Ukrajina
Ukrainian International Cup Kijev 2020 več >
26.9.2020
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 Športni center Triglav, Vodovodna 25, Ljubljana
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 več >
1.10.2020
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 Szombathely, Madžarska
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Športna Loterija Slovenije


Incertus d.o.o.


MERKUR trgovina, d.o.o.


Elektronsko pismo Pošte Slovenije d.o.o.


STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport