GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

GD Novo mesto

GD Novo mesto
Naziv: GD Novo mesto
Naslov: Župančičevo sprehajališče 1
Davčna št.: 90316444
Matična št.: 5006520000
E-pošta: gimnastika.nm@gmail.com
Telefon: 031 343 233
Spletna stran: www.gimnastika-nm.si
Predsednik: Šenk Erpič Alenka
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 69



Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Golob Kaja
Lesjak Ema
Mežnaršič Kaja
Radešček Julija
Simončič Sara

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Bartol Nuša
Fluher Ema
Gašperšič Špela
Kantar Jana

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Kastelic Maša
Ogorevc Galja
Poglavc Luna

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Kocjančič Špela
Matoš Klara
Mihalič Sara
Mlakar Ajda
Potokar Valentina
Ramuta Sara
Zuanović Neca

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Dolinar Vita
Primc Neža
Tomažin Sara
Zagorc Nika

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Arnuš Julija
Kastelic Živa
Uhan Anja
Vidic Pekolj Ruby

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Belavič Nika
Hočevar Tija
Ovniček Tina
Preskar Darja
Tomažič Ema

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Klobčaver Ula
Podboj Kaja

Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja

Bogataj Ajda
Sadek Katarina
Šterk Klara

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Černe Brina
Tomažič Živa

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Cvelbar Melanie
Može Larisa

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

Oberč Lana
Zaman Maja

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Mrak Vid

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Košmerl Bon
Nesterov Yegor
Oblak Oskar
Radovan Žan
Selan Lovro

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Klančar Nejc
Luzar Oskar
Milosavljević Vanja
Plantan Aljaž
Pureber Gašper
Tomažič Teo
Vidmar Gašper

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Brodnik Tim
Hvala Jakob
Kulovec Val
Špes Lev
Utenkar Gal

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Mrak Vid

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Košmerl Bon
Nesterov Yegor
Oblak Oskar
Radovan Žan
Selan Lovro

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Klančar Nejc
Luzar Oskar
Milosavljević Vanja
Plantan Aljaž
Pureber Gašper
Tomažič Teo
Vidmar Gašper

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Brodnik Tim
Hvala Jakob
Kulovec Val
Špes Lev
Utenkar Gal


Prihajajoči dogodki
17.9.2020
Osijek, Hrvaška
Platinum Cup Osijek 2020 več >
26.9.2020
Ukrainian International Cup Kijev 2020 Kijev, Ukrajina
Ukrainian International Cup Kijev 2020 več >
1.10.2020
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 Szombathely, Madžarska
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 več >
15.10.2020
Gym festival Trnava 2020 Trnava, Češka
Gym festival Trnava 2020 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Športna Loterija Slovenije


Incertus d.o.o.


MERKUR trgovina, d.o.o.


Elektronsko pismo Pošte Slovenije d.o.o.


STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport