O GZS
Kontakt
Članice
Prijava
Domov
Moška gimnastika
Ženska gimnastika
Ritmična gimnastika
Gimnastika za vse
Aerobika in Pilates
Akrobatika
GZS
/
Članice
/
Članica
Rezultati
Arhiv novic
Koledar
FIG rang lestvica
Dokumenti
Knjižnica
Mali oglasi
Povezave
Gimko
Ugodnosti za registrirane člane GZS
Pridružite se nam:
Facebook
:
Twitter
:
Follow @Gimnastika_si
GD Novo mesto
Naziv:
GD Novo mesto
Naslov:
Župančičevo sprehajališče 1
Davčna št.:
90316444
Matična št.:
5006520000
E-pošta:
gimnastika.nm@gmail.com
Telefon:
031 343 233
Spletna stran:
www.gimnastika-nm.si
Predsednik:
Šenk Erpič Alenka
Število registriranih članov pri GZS v letu 2024:
66
Tekmovalci
Trenerji
Sodniki
-- Prikaži vse --
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja
Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)
Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Akrobatika - Člani (AKR)
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let
Horić Lara
Kenda Abela
Koceva Sofija
Markovič Markelj Zala
Radešček Maša
Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let
Arh Inja
Krhin Zara
Lukšič Ela
Roženbergar Eva
Zupančič Tia
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let
Brunskole Teršar Lina
Hrovat Mareja
Hudovornik Neja
Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let
Grošelj Patricija
Grubar Manca
Miklavčič Neli
Može Inja
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let
Butalin Mia
Pekolj Iza
Škrbec Ema
Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let
Grubar Maša
Jakše Paula
Leskovec Ema
Saje Anja
Seničar Martinčič Sofia
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja
Berk Sara
Fluher Ema
Gašperšič Špela
Kovačič Naja
Ovniček Zala
Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+
Ramuta Sara
Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja
Arnuš Julija
Belavič Nika
Cvelbar Melanie
Dolinar Vita
Matoš Klara
Primc Neža
Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja
Hočevar Tija
Tomažič Ema
Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)
Lesjak Ema
Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)
Tomažič Živa
Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)
Piberčnik Nik
Pureber Lovro
Ramuta David
Akrobatika - Starejši dečki (AKR)
Ilovar Ivan
Košmerl Bon
Kovačič Val
Mrak Vid
Nesterov Danylo
Selan Lovro
Akrobatika - Mladinci (AKR)
Grubar Gal
Milosavljević Vanja
Nesterov Yegor
Oblak Oskar
Plantan Aljaž
Škrbe Filip
Akrobatika - Mladinke (AKR)
Može Larisa
Akrobatika - Člani (AKR)
Suša Žan
Bialkou Siarhei
Cujnik Renata
Mrzelj Miša
Selevšek Tatiana
Suša Žan
Zorko Mateja
Šterk Klara
Brajer Alina
Prihajajoči dogodki
22.3.2024
Atene, Grčijia
Svetovni pokal v RG Palaio Faliro, Atene 2024
več >
22.3.2024
Oeiras, Portugalska
MT Oeiras Beach Cup 2024
več >
29.3.2024
Antalya, Turčija
Svetovni pokal v ŠG Antalya 2024
več >
30.3.2024
Thiais, Francija
Grand Prix Rhythmic Gymnastics Thiais 2024
več >
Arhiv dog.:
Prihodnji
•
Pretekli
Odštevalnik
1.PRVENSTVENA TEKMA INDIVIDUALNE SESTAVE
Sponzorji
Programe GZS sofinincirata